Afimico Pululu odrzuca miliony z Arabii! Snajper stawia twarde warunki
Afimico Pululu od 1 lipca stanie się oficjalnie wolnym zawodnikiem po tym, jak nie przedłużył kontraktu z Jagiellonią Białystok. Rozchwytywany napastnik otrzymał właśnie kosmiczną ofertę z Arabii Saudyjskiej. Jak donosi Szymon Janczyk, reprezentant DR Konga zdecydował się ją jednak odrzucić. Snajper stawia sprawę jasno – chce zarabiać wielkie pieniądze, ale wyłącznie na Starym Kontynencie.